Fryzjerstwo

     W naszym salonie wykonujemy cały wachlarz usług fryzjerskich. Co wchodzi w skład danej usługi znajdą Państwo poniżej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Dla Pań: Strzyżenie (mycie z masażem + strzyżenie + modelowanie), Grzywka, Modelowanie (mycie z masażem + modelowanie), Koloryzacja (kolor + mycie z masażem + strzyżenie + modelowanie), Baleyage (baleyage + mycie z masażem + strzyżenie + modelowanie), Baleyage + jeden kolor, Refleksy (modelowanie lub strzyżenie z modelowaniem dodatkowo płatne), Koloryzacja + refleksy (kolor + refleksy + mycie z masażem + strzyżenie + modelowanie), Dekoloryzacja (modelowanie lub strzyżenie z modelowaniem dodatkowo płatne), Toner (modelowanie lub strzyżenie z modelowaniem dodatkowo płatne), Trwała, Trwała Headlines, Ombre, Koki / Upięcia / Warkocze

Dla Panów: Strzyżenie maszynką, Strzyżenie klasyczne (mycie z masażem + strzyżenie)

Chłopcy i dziewczynki do lat 8

Kuracje : Kuracja arganowa, Kuracja naprawcza biolage, Odżywanie keratynowe


Jeśli nie wiesz co oznaczają lub czemu służą niektóre usługi przeczytaj poniższe opisy wybranych usług:

Ondulacja wodna- Jest to nietrwałe odkształcenie struktury włosa, które utrzymuje się do pierwszego mycia, po przez nawinięcie wałków.

Trwała ondulacja- zabieg fryzjerski polegający na zmianie struktury włosów środkami chemicznymi i sfalowaniu lub skręceniu ich tak, aby nie uległy szybkiemu rozkręceniu.

Koloryzacja- nadawanie włosom odpowiedniego koloru lub odcienia.

Refleksy- zabieg wykonywany wyłącznie na włosach okalających twarz. Rozjaśnia je o 1-2 tony. W ten sposób uzyskuje się we włosach delikatne słoneczne refleksy, takie jakie powstają latem, wskutek działania słońca.

Baleyage- technika fryzjerska polegająca na nakładaniu pędzelkiem na wybrane pasma włosów farby o różnych odcieniach - od jednego do kilku. Od nasady do końcówek włosów warstwa farby jest coraz cieńsza. Uzyskuje się w ten sposób naturalny efekt rozświetlający.

Dekoloryzacja- odbarwianie włosów, czyli ściągnięcie z nich koloru i przygotowanie włosów do  permanentnej koloryzacji.

Ombre- trend inaczej znany jako brond czyli połączenie brązu z blondem to metoda stopniowego rozjaśniania włosów, efekt jest naturalny.

Sombre- to mniej kontrastowa i bardziej subtelna odmiana ombre. Rozjaśniane pasemka zaczynają się też od nasady, dzięki czemu efekt jest dużo bardziej naturalny.

Aby poznać cennik kliknij TUTAJ.